Сольова лампа і її секрети

Находясь в гущавині лісу, біля моря або у підніжжя водопаду, ви легко відчуєте цілющу силу повітря, наповненого негативно зарядженими молекулами – аероіонами. Вони настільки впливають на наше здоров’я, що їх називають «витаминами воздуха».
Вважається, що оптимальна кількість негативних іонів в навколишньому середовищі має бути в межах 1000–1500 на один кубічний сантиметр. Проте в кімнаті, де працює хоч би декілька чоловік, кількість негативних іонів падає в п’ять-сім разів. Як підвищити їх число? Перш за все, провітрити кімнату. Але є і інший спосіб.

Над будь-якою хімічною речовиною обов’язково виникає атмосфера з його пари. Причому, чим сильніше нагрівати речовину, тим більше пари витає над його поверхнею. Молекули пари солей, що є сильними електролітами, легко розпадаються в повітрі на іони, позитивні і негативні.
Для нас важлива концентрація негативних іонів, причому щодо легких іонів, не обтяжених додатковими «довесками» груп атомів. Саме такими іонами є іони, випаровування звичайної куховарської солі, що утворюються в результаті.

Звичайно, і при кімнатній температурі над сіллю є атмосфера з іонів, але якщо сіль нагрівати, пари стає значно більше. Саме ця обставина покладена в основу цілющої дії сольової лампи. «Плафоны» таких ламп вирізують з цілісних шматків мінералу галита, так по науковому називають кам’яну сіль.
Склад її – хлористий натрій і незначна кількість домішок. Усередині «плафона» знаходиться невелика лампа розжарювання. Головний недолік такої лампи в буденному житті, що полягає в тому, що 95% електроенергії, що подається на неї, перетворюється не на світло, а на тепло, в сольовій лампі перетворюється на гідність.

Лампочка усередині сольового «плафона» і освітлює і нагріває його. Кам’яна сіль виділяє іони, зокрема, і легені негативні, і повітря, яким ми дихаємо, стає цілющим.

Разом із здатністю іонізувати повітря, сольові світильники дозволяють перетворювати повітря, що знаходиться в приміщенні, в чистий і приємний. Чому? Що витають в повітрі електрично заряджені частинки пилу відштовхуються один від одного і від інших предметів, стенів, підлоги. І продовжують нескінченно довго витати в повітрі, потрапляючи зрештою в наші легені. Іони розряджають частинки пилу, і ті набувають здатності злипатися один з одним, укрупнюватися і осідати вниз.

Той же ефект властивий відомим із старовини сольовим печерам. Давно відмічено, що люди, страждаючі захворюваннями легенів, наприклад астмою, в печерах або шахтах, пластів солі, що знаходяться усередині, відчувають себе значно краще, їх хвороби як рукою знімає. Тут теж виявляється благотворний вплив легких негативних іонів. Практично так само діє на людей солоне морське повітря, от чому люди влітку прагнуть саме туди, їх не влаштовують річкові пляжі поряд з рідним містом.

Ось і виходить, що сольова лампа – це мініатюрний аналог сольової печери або морського побережжя. Є і разница: у сольових печерах висока концентрація іонів створюється за рахунок великої поверхні стенів печери, на морі – за рахунок величезних мас солоної води, тоді як в сольовій лампі вона обумовлена нагрівом солі.

Тому навіть невеликі за розміром лампи володіють повним набором цілющих властивостей. Сольова лампа допомагає в лікуванні багатьох болезней: алергії, астми, бронхіту, риніту, укріплює імунітет, підвищує життєвий тонус, гармонізує психіку. І не тільки. Комп’ютери, телевізори, мікрохвильові печі, випромінюють електромагнітні хвилі і сприяють утворенню шкідливих позитивно заряджених аероіонів. Включите сольову лампу, і негативно заряджені іони нейтралізують шкідливий вплив електронної техніки.

Окрім цілющих властивостей лампи привертає і її естетичну дію. Лампу приємно споглядати. Вона додає чарівність інтер’єру. Приглушені відтінки рожевого, оранжевого і жовтого кольорів створюють особливу містичну атмосферу приміщення. Сольова лампа створює затишну обстановку, дозволяє розслабитися. Вперше ці модні предмети інтер’єру з’явилися в країнах Західної Европи трохи більше 10 років тому, а сьогодні їх можна вільно придбати в багатьох містах нашої країни.

Це прекрасний подарунок.

Комментировать »

admin | 09.10.2015 | В рубриках: Різне

Адрес для трекбека | Comments RSS

Оставьте отзыв